Nezůstávejte v bazénu na zahradě sami

Pořídili jste si nebo máte v plánu pořídit obdélníkový bazén BO-8 x 3 x 1,2 bazenygluc.cz, zapuštěný pod úroveň terénu? Bude to jistě něco fantastického a první týden vás to nepochybně bude svádět být naloženi v bazénu mnoho hodin den co den. Jenže být osamoceni v bazénu je děsná otrava, být sami v vodě oceníte spíše ve vířivé lázni nebo v koupelnové vaně, ale v osmimetrovém bazénu, kde se dá i plavat?

žena v bazénu

Kolegové z práce – jestliže dobře vycházíte s kolegy ze zaměstnání, navrhněte jim alespoň občasnou party u vás na zahradě s možností užívat si vzájemné přítomnosti pod vodní hladinou. V bazénu jsou si lidé bližší, to je známý fakt, a projeví se to pak i na pracovních vztazích. Party u bazénu tak může napomáhat fungování celé firmy, a jestliže si lidé důvěřují, může mezi nimi vzniknout i kamarádství na celý život.

děti v bazénu

Dětská oslava – máte-li děti, můžete uspořádat pro ně narozeninovou oslavu a pozvat jejich největší kamarády. Pro děti je vždy bazén něčím výjimečným, i když to nemusí být plavecká pětadvacítka. Děti si v bazénu mohou hrát pod vodou, pouštět na hladině lodní modely a samozřejmě do vody i skákat, pouze byste měli alespoň nenuceně a nenápadně na děti ve vodě dohlížet, aby tu nedošlo k nějakému úrazu.

Prarodiče – pozvěte ke koupeli v bazénu i prarodiče, ti mají přece také právo na to užít si pohodu ve vodě, trochu si zaplavat a být s vámi v kontaktu. Nezapomínejte na ně, zaslouží si vaši pozornost.

Parta přátel – někteří lidé vytváří různá společenství, například se schází při příležitosti vodáckých výprav, horolezeckých a cyklistických soustředění a pořádají i zimní lyžařské akce. Nabídněte jim setkání u vás v bazénu – plavky s sebou, třeba i ty v podobě krátkých kalhot, a na co by neměli zapomenout, je dobrá nálada. Bazén bude skvělou příležitostí k plánování dalších akcí v přírodě a může být pro tyto události velmi inspirativní.