Sen o penězích

Ono je to tak na tomto světě již zařízeno. Jeden za přihlouplé kopání do kulatého nesmyslu vydělává miliony, druhý za kopání v zemi vydělá tolik, že sotva přežívá. Někteří lehkoživkové v parlamentu či jinde občas zvednou ruku, tedy pokud se vůbec do zaměstnání dostaví, a mají se jako ta pověstná prasátka v žitě. A jiní musí v práci čučet i dvanáct hodin, a ještě mají problémy zaplatit třeba za telefon. Tyto dvě kategorie lidí, tedy co se týče peněz, se asi moc kamarádit nebudou. Není třeba rozebírat proč, to není účelem tohoto článku.

truhla s mincemi

Faktem zůstává, že právě ti, kteří se za penězi honit musí, aby mohli žít alespoň na té běžné úrovni, často v tom shonu opomenou něco sem tam zaplatit. A pokud se k nim dostane upomínka, tak ji poctivě ihned zaplatí. Takoví jsou ti běžní lidé. Jenže ono se lehce může stát, že k upomínání nedojde, a to z různých důvodů. Nu a než se takový člověk naděje, už je zapsán v registru dlužníků, aniž to tuší. Ne, ti, kteří dluží miliony ti tam nejsou. Ty hledejte jinde.

počítání peněz

Jenže najednou se stane něco, co takovému člověku ještě více prohloubí vrásky na čele. Vichřice odfoukne střechu, nebo se pokazí automobil na kterém je závislý. Třeba ze zdravotních důvodů v rodině. Oprava se nevyplatí. Ono něco málo našetřeno je, ale to dá tak dohromady na týden na jídlo. Navíc je to železná zásoba, na kterou se nesmí sáhnout. Ne jako v té slavné výpravě na severní točnu s Varlem Frištenským a velitelem výpravy Čechem Karlem Němcem. Co má takový chudák v této situaci dělat. Už zjistil, že právě kvůli tomu zápisu v rejstříku dlužníků mu v bance nepůjčí ani vindru. Tak co dál?

Naštěstí není třeba házet flintu do jakékoli obiloviny, neb řešení je zde. Má název americká hypotéka bez registru, a je to řešení velmi rychlé. Postačí jeden jediný klik na odkaz zde v článku a ihned jste přeneseni na jiný web. No a zbytek je již jen na vás.