Tyl a dekorace

Také patříte k těm lidem, kteří moc rádi tvoří a vyrábí různé věci anebo dekorace? Pokud ano, tak vám úplně rozumím. Například já jsem opravdu ochotná utratit na webové stránce prima-obchod.cz tolik peněz, jenom abych se zabavila. Ani si to neuvědomuji a baví mě to. A můj přítel si vždycky ze mě utahuje a má ze mě nervy, že jenom prý utrácím peníze za blbosti a za kraviny. Jenomže to není vůbec pravda. Je logické, že když člověka něco baví, tak prostě za to bude utrácet a bude si to chtít vždycky co nejvíce užít. Takže když já moc ráda pletu a vyšívám anebo dělám různé výrobky z látek anebo stylu a také manšestru, tak to přece nejsou pro mě blbosti.

Tyl je kvalitní.

Já chápu, že mého přítele a zbytek rodiny to také nechápe, že mě tohle může bavit. Jenomže podle mého názoru to není blbost, ale já to beru jako svůj relax. Dříve jsem trpěla opravdu velkými depresemi. Pohádala jsem se se svým tehdejším bývalým manželem, který mě psychicky týral, takže jsem psychicky byla opravdu na dně. Útěchu jsem našla v tom, co mi doporučila moje kamarádka. Moje kamarádka právě moc ráda šije a plete, a to hlavně s tylem a také s vlnou, ze kterých potom dělala opravdu krásné věci a také dekorace. A moc se mi líbily její tylové sukně anebo povlaky na polštáře.

Pěkná tylová sukně.

Já vím, že je to opravdu hodně zajímavé, ale věřte mi, že to vypadá opravdu perfektně. Tyl je takový opravdu netradičně materiál. Myslím si, že i když vy si zamilujete tyl, tak uvidíte, jaké má přednosti a plusy a uvidíte, že je to opravdu skvělé. Myslím si, že když si oblíbíte také šití a vyšívání, tak zjistíte, že to opravdu ten nejkrásnější typ relaxace, co člověk může mít. Také nikdy nezapomenu na fakt, jak moje babička tehdy ještě vyšívala různé obrazy, dokonce ještě máme doma dva šité obrazy zasklené. jeden obraz je navíc dělaný i s pomocí tylu