Nechte si postavit dům


Postavit dům není jednoduché, je to práce na mnoho měsíců až let. Pokud nejste člověk který je z oboru a nepůjde mu práce od ruky, budete nejspíš brzy litovat, že jste se do stavby domu svépomocí vůbec kdy pustili. Není jednoduché se všechny postupy a práce naučit aby stavba rostla. A pokud nemáte k dispozici partu kamarádů nebo někoho z rodiny kdo vám bude při ruce když to budete potřebovat, nejspíš vám stavba rychle nepůjde. Proto je lepší si v takovém případě nechat dům postavit.

nový dům

Část lidí kteří si staví dům sami se tak rozhodli hlavně proto, že se dočetli o tom, jak několik firem podvedlo své zákazníky a obrali je o peníze. My fungujeme tak, že dodržujeme smlouvy a v termínu dodáváme hotové domy. O tom se můžete přesvědčit na našem webu, kde se naši zákazníci dělí o zkušenosti s námi. Prohlédnout si zde můžete i naše projekty a hotové domy, kde už jejich majitelé spokojeně bydlí.

Vyberte si svůj dům
Pokud vás recenze a zkušenosti našich zákazníků přesvědčily o tom že svou důvěru do našich rukou vložíte, rádi vám postavíme dům na klíč. Vybrat si můžete z několika projektů, které je možné případně individuálně upravit. Jeden z oblíbených domů je bungalov Concept 265 https://www.enerdomy.cz/concept-256
, což je nádherný dům s užitnou plochou více než 120 m2, takže vám poskytne dostatek místa pro celou rodinu. Dispozičně jde o dům 5kk, a najdete u něj i tepelné čerpadlo a solární panely. Získáte tak moderní nízkoenergetický dům, který vám bude šetřit náklady za provoz.

rodina stěhování

Naše domy stavíme jako zděné domy nebo dřevostavby podle přání zákazníka. Můžete si vybrat třeba jinou barvu fasády nebo střechy. U každého domu uvidíte co všechno je v ceně a prohlédnete si i dispozici a některé postavené domy. I vy můžete bydlet v novém domě, stačí si ho jen vybrat a počkat než vám předáme klíče. Patříme mezi nejlepší stavební firmy, nebojte se spolupráce s námi.