Oznamte to stylově


Většina nevěst se nemůže dočkat toho až začne s přípravami svatby. Některé nevěsty chtějí obrovskou svatbu a tak si na její přípravu najímají i svatební koordinátory, kteří všechno zařídí, seženou a nachystají. Pokud patříte mezi nevěsty které volí spíše zlatý střed a nepotřebují obrovskou svatbu, možná si ji zvládnete připravit sama za pomoci nejbližších. Jedna z prvních věcí která vás bude čekat, je výběr místa a data.

embosované oznámení

Proč musí být první?
Od data svatby a výběru místa se odvíjí všechno ostatní. Jakmile máte zajištěno datum a místo, můžete se vrhnout třeba do výběru oznámení. Svatební oznámení Goldpress.cz
je jedna z prvních věcí, které páry zařizují. Už budete vědět kde se budete brát a tak můžete začít vybírat výzdobu, která se bude k místu hodit. Co se týče výběru oznámení, panuje zde poměrně velká variabilita. Můžete si vybrat mezi papírem a plexisklem. Papíru existuje více druhů, takže můžete mít oznámení bílé, rovné, embosované nebo barevné. Doplnit se dá sušenou květinou nebo mašlí.

luxusní oznámení

Podívejte se k nám
Jestli ještě nemáte představu o tom jakým oznámením byste chtěli všem dát vědět že se budete brát a že je na svatbu zvete, podívejte se na naši nabídku. Vytvořili jsme už tisíce oznámení, takže si určitě vyberete i z naší nabídky, která čítá desítky vzorů. Může vás zaujmout luxusní oznámení třeba ve zlaté barvě, a pokud je vašem favoritem spíše přírodní svatba, slaďte k ní oznámení a vyberte si třeba květinový vzor.

Moderní svatba
Většina nevěst chce mít svatbu moderní, takže se určitě podívejte na již proběhlé svatby. Na sociálních sítích najdete spousty svatebních fotek, kde uvidíte nejen krásně vyzdobená místa, ale i oznámení a spoustu dalších svatebních výrobků. Jestli se chcete v něčem odlišit, vyberte si třeba vtipné oznámení, které může obsahovat krátký verš o vašem seznámení. Možností máte opravdu hodně, tak se do toho dejte. A pokud chcete mít sladěno vše, objednejte si ve stejném provedení třeba jmenovky a svatební menu.