Pohoda u dýmky


Naprostá většina lidí se těší na léto, kdy si budou moct užívat krásné počasí na zahradě nebo třeba někde v parku. Léto je snad nejoblíbenější roční období, a to díky všem možnostem, které díky němu máme. Teplo a světlo až do pozdních hodin přímo vybízí k tomu, abychom si užívali počasí pod širým nebem. Co si vyjít do parku a dát si vodní dýmku? Než se do něj ale vydáte, nejprve se ujistěte, že to není zakázaná činnost.

hookah shisha

Vodní dýmku si celá řada lidí chodí dávat do shisha baru, kde si mohou vybrat tabák podle chuti. Připravit si ji dokážete i doma, nic na tom není. Důležité je abyste měli doma vodní dýmku, hadice, korunku i žhaviče na uhlíky, které vám uhlíky připraví během chvilky. Čekání na uhlíky je nepříjemné, ale pokud si pořídíte žhavič, budete je mít hned. Nebudete tak muset čekat dlouhé minuty, abyste si mohli vychutnat dýmku.

vodní dýmka

Uhlíky jsou buď kokosové kostky a nebo obyčejné kulaté. Ty kulaté jdou nažhavit i obyčejným zapalovačem, ale velice rychle se rozpadnou. Z toho důvodu jsou lepší kokosové uhlíky, které si nažhavíte žhavičem, a máte je připravené raz dva. K manipulaci s uhlíky budete potřebovat i kleště a kbelík, kam můžete vyklepnout rozsypaný popel z uhlíků. Zamezíte tak tomu aby zbytečně padal na tabák. Zkazil by vám chuť.

Co se týče tabáku, ten si můžete dát s příchutí i bez. Zkuste třeba ledové ovoce nebo klasické ovoce. Budete mít svěží příchuť v ústech, což oceníte zejména v létě. Sednout si s přáteli a dát si dýmku vám může zpestřit nejeden letní večer. Abyste nemuseli platit za dýmku zbytečně moc peněz v shisha baru, jednoduše si pořiďte dýmku domů a naučte se ji připravit tak aby chutnala vám všem. Při výběru dýmky dbejte hlavně na to, aby byla stabilní a dostatečně velká pro celou vaši partu. Menším se raději vyhněte, protože většinou spadnou při sebemenším dotyku.