Šik kousky


Příležitost, jak sehnat použité kousky oblečení za mnohem menší cenu, než v klasických obchodech – tak to je second hand online. Občas v něm najdete i úplně nové věci, a to je paráda. Asi rok zpátky jsem v second handu našla kabelku Chanel, která mě vyšla asi na 150 korun a mám ji doteď. Někteří lidi se úplně vyhýbají tomu, aby do second handu vůbec někdy chodili nakupovat a raději zajdou do kamenné prodejny, kde je to oblečení podstatně dražší. Úplně nechápu proč, a hlavně z jakého důvodu second handy někteří lidé odsuzují, ale to je vlastně jejich věc. Pokud i vy toužíte po nějakých kouscích a nevadí vám obnošené oblečení, tak se do second handu klidně můžete stavit.

s

V second handu ale není vyloženě jenom oblečení – najdete tady už jak jsem říkala i módní doplňky, kabelky, boty (ať už na vysokém podpatku, sandálky, balerinky) a podobně…. A ještě jedna věc mě napadá. Plno lidí má doma plno oblečení, které nenosí a už je nevyužije. A co jej takhle prodat do second handu? Vlastně tím pomůžete i přírodě a oblečení „recyklujete“ a dáte mu novou šanci na vynošení. Takhle to teď dělá plno lidí a vlastně proč ne. I já jsem nedávno třídila oblečení, co už rozhodně nosit nebudu, a to jsem všechno dala do second handu.

xs

Bylo ho celkem hodně. Buď mi bylo malé už, nebo se mi prostě nelíbilo. A tak jsem vlastně získala pár korun do rozpočtu a přispěla tím i na dobrou věc. Second handy jsou fajn a někdy tady fakt najdete kousky úplně luxusní za zlomek ceny, takže být vámi bych to využila. Navíc teď je období, kdy mají skoro všude v second handech výprodeje, a to je fajn možnost, jak se „vyfiknout“ a udělat si radost. Pokud byste i vy měli zájem o nějaké kousky, můžete navštívit náš e-shop, kde jsou všechny nafocené a popsané, případně si můžete rovnou oblečení i zakoupit. Určitě si vyberete.