Www

Hypotéka bez registru

Výhodný finanční produkt pro podnikatele všeho druhu. Jste živnostník a potřebujete refinancovat vysoké výdaje? Nebo jste malá firma či drobný podnikatele a potřebujete peníze navíc? Jste naopak velká firma, která potřebuje peníze na splacení svých závazků? Máte dluhy? Potřebujete rychle sehnat další finance? Podnikáte v těžké a náročné oblasti a nemáte na veškeré výdaje? V tom případě potřebujete rychlou a okamžitou pomoc.

  • Banka vás odmítla? Zavřela před vámi dveře a nechtějí vám půjčku poskytnout? Jste zoufalí a nevíte, co máte dělat? Pak využijte naší speciální hypotéky bez registru. Ovšem právě tato hypotéka neznamená, že bychom do registru nenahlíželi. Naopak nahlížíme a to jenom proto, abychom vám například mohli dát ještě nižší úrok.

čistý byt 

Možná si myslíte, že jak z názvu napovídá, že nezkoumáme registry. To však není tak úplně pravda, protože každý poskytovatel úvěru se musí přesvědčit o záznamech v registrech dlužníků. A to o záznamech v bankovních a nebankovních registrech https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

finanční banka

Je možný ještě nižší úrok?

Ano, samozřejmě. Běžně poskytujeme úrokovou sazbu kolem 6% p.a. ale pro podnikatele, kteří nemají žádný záznam, nebo mají pouze nějaký drobný, jsme schopni zajistit úrok již od 3% p.a. Proto se rozhodně vyplatí, když nás necháte podívat se do registru.

Vyplácíme až 70% z odhadní ceny nemovitosti.
Hypotéku můžete předčasně splatit a to zdarma.
Poskytujeme úvěry na jakékoliv nemovitosti, domy, byty, budovy, různé objekty, pozemky.

pěkné bydlení

Vyplacení exekucí

Potřebujete peníze rychle? Zajistíme expresní jednání. Od podpisu smlouvy získáte peníze do 24 hodin. S penězi se dokonce můžete vyplatit z exekucí. Zaplatit s nimi jakékoliv dluhy či jiné závazky. Nevadí nám záznamy, ani jiné prohřešky. Zajímáme se o klienty, kteří například již nějaké problémy s financemi mají. Nejsme banka, a proto u nás nenajdete stejná pravidla!

Related Posts