Noste i výstřihy


Pokud máte to štěstí že máte hezkou postavu, byla by škoda ji neustále schovávat pod volným oblečením nezajímavého střihu, který vaší postavě nijak nelichotí. Mnohé ženy mají to štěstí že mají krásnou postavu, ale stydí se ji ukazovat. Nemají vysoké sebevědomí, a také se často bojí reakce okolí. Soud máte nějaké vytoužené kousky které chcete vynést ven alespoň párkrát do roka, rozhodně se neohlížejte na svoje okolí a noste si co chcete. Už nežijeme v době kdy bychom měl dát na to co si o nás myslí ostatní, a proto byste si měla nosit co se vám zlíbí, ať to na vás vypadá jakkoliv.

žena výstřih

Samozřejmě by se měl v každém případě dodržet nějaký dress code, takže pokud se chystáte do divadla, mělo by tomu oblečení odpovídat. Ve vašem volném čase si ale můžete vzít klidně tričko do pasu nebo halenku s hlubokým výstřihem, a klidně i bez podprsenky. Právě prsa jsou paradoxně to, co mnoho žen ve výběru oblečení limituje. Mají obavy z toho, že by byly vidět pod látkou bradavky, a za ty se stydí. Je to ale přirozená součást ženského těla, a není potřeba je skrývat víc než je zdrávo.

Pod mnohé oblečení se podprsenka nosit nedá. Nošení podprsenky pod určité druhy oblečení se považuje za faux pas, takže naopak může být podprsenka nežádoucí. Proto je lepší raději nechat ji v šuplíku a užít si daný kousek oblečení naplno. K tomu vám může pomoct lepicí podprsenka, která je ideální nejen pod večerní šaty, ale i pod přiléhavý top.

barevné podprsenky

Jak funguje?
Za lepicí podprsenku se považují pásky, které podrží prsa. Nalepí se, a dají se používat opakovaně. Manipulace s nimi je bezbolestná, takže se jich nemusíte bát. Mezi náhražky klasické podprsenky patří třeba silikonová podprsenka, pomocí které budete mít dokonalý dekolt jak pod svatebními šaty, tak pod letním topem. Neomezujte se a noste co se vám líbí, žijeme jen jednou.