Procházíte krizí?

Všudypřítomný stres v dnešní době není nic příjemného. Čelíme mu doslova od útlého věku, protože chceme před okolím vypadat dobře a tak naši rodiče mají na nás vysoké nároky. Velkým problémem jsou tabulky podle kterých má dítě v tom kterém věku zvládnout to a ono a výsledkem je stres a strach z neúspěchu. Tlak a stres si způsobujeme sami, aniž bychom si to často uvědomovali. Vystavovat tlaku malé děti je nejlepší cesta jak z nich udělat jedince, kteří nikdy nebudou ve svých očích dost dobří. A to žádný dobrý rodič nechce. Proto neřešte tabulky a buďte svým dětem oporou.

studium počítač

Někteří rodiče si to ale neuvědomují a tím že chtějí mí z dítěte vysokoškolsky vzdělaného jedince tlačí na to, aby jejich dítě podávalo skvělé výkony ve vzdělání. A kvůli tomu má celá řada vysokoškoláků strach z toho že studium úspěšně nedokončí. Studium vysoké školy jde ruku v ruce se stresem ze zkoušek, protože některé školy mají na studenty nároky jako na někoho s dlouholetou praxí. Tito studenti pak často končí v rukách psychiatrů a nechávají si předepisovat antidepresiva a povzbuzující látky, aby studium zvládli dokončit.

prášek kratom

Mezi studenty roste obliba kratomu. Není to antidepresivum ale přírodní látka, která může povzbudit organismus a díky tomu člověk lépe zvládá zátěž a stres. Jako všechno má i kratom vedlejší účinky, ale mnoho studentů jej užívá pravidelně, protože díky němu je jim líp. I kratom může způsobovat závislost, a jelikož jde u nás o poměrně novou látku, zatím nikdo s jistotou neví, jaký vliv má jeho dlouhodobé užívání na náš organismus. Pořád je to ale pro celou řadu lidí menší zlo než klasický antidepresiva a tak hledat způsoby jak se k němu dostat. Většina studentů ho kupuje online, protože online kratom obchod jich nabízí několik druhů a v kamenné prodejně jej zatím příliš nenajdete. Vždy se ale před zahájením užívání informujte o jeho účincích.